Listopad 2006

pink-Stupid girl

27. listopadu 2006 v 20:28 | Ell |  Videa

LaFee-videeejka

27. listopadu 2006 v 20:27 | Ell |  Videa

životopísek

27. listopadu 2006 v 20:23 | Ell |  James Blunt
James Blunt

Zpěvák

Datum narození:22.02.1974
Místo narození:Tidworth, Wiltshire, Anglie Znamení: Ryby
James Blunt (vlastním jménem James Hillier-Blunt, narozen 22. března 1977 v Tidworthu, Wiltshire) je britský zpěvák, kterého v roce 2005 proslavilo jeho první album Back to Bedlam a především singl "You're beautiful". Jeho styl je směs jazzu, rocku a soulu, porovnávám občas bývá s mladým Eltonem Johnem. Kromě zpěvu hraje Blunt na řadu hudebních nástrojů, jako jsou například piano, varhany a kytara.
BIOGRAFIE
Rodina Jamese Blunta sloužila v několika různých armádách už od roku
1995. Dlouhá linie bojovníků. Opravdových tvrďáků. Žádná muzikantská buňka se v nich nenacházela. Jedinou hudbu, kterou James slyšel jako dítě bylo "Happy Birthday" a "Silent Night". Jeho otec považoval veškerou, i klasickou hudbu, za zbytečný hluk. Ačkoli James nehodlal následovat rodinnou tradici (do armády opravdu nechtěl) pomalu se to k němu tak nějak plížilo. Když mu bylo asi 14, tak se ho drželo puberťácké přesvědčení, že bude žít naprosto zajímavý život, a možná proto se chopil kytary? Kdyby to neudělal, možná by se na to vykašlal. Šel na univerzitu a studoval Letecké inženýrství a sociologii. Většinu přednášek prospal vzadu na podlaze. Stejným způsobem se dostal i do armády. Jednou se takhle prospával z kocoviny v zadní části přednáškové místnosti sociologie a když se vzbudil, byl už v Kosovu s puškou a kytarou přivázanou k tanku. Přemýšlel s kým by se vyspal, aby se z války dostal. Alespoň trochu narušoval neskutečně ubíjející monotónnost, když chodíval na procházku srbskými vesnicemi s východoněmeckou čepicí na hlavě a zpíval: "Já zpívám vám, jen dejte míru šanci". "Byli jsme udržovatelé míru", vysvětluje krčíc bezmocně rameny.
Asi se ptáte,jak se tedy dostal k té hudbě? Když vás v sedmi letech pošlou do internátní školy, pak omylem studujete inženýrství ("Myslel jsem, že budeme létat letadlem, ale jen jsme montovali železo - ta brožura byla poněkud scestná"), pak se nedopatřením dostanete do armády, jste strážcem Královny apohřbu Královny matky, skáčete po Londýně jako koza, aby si vás japonští turisté vyfotili, tak jediné na co máte po tom všem chuť je se skouřit, a s někým vyspat, odložit zbraň, popadnout kytaru a v Americe natočit album s Lindou Perry. Takže v září 2003 James odjel do Los Angeles a točil s Tomem Rothrockem a spol. Po večerech chodil po barech se svým drahocenným britským přízvukem ( v Británii pro mnohé příliš nóbl - v LA přesně to co chtělo celou noc slyšet) a taky si na něj jako za 50 centů mnohokrát vystřelili, ale na rozdíl od toho centu se kulkám vyhnul. Jedna z jeho písniček "Goodbye My Lover" byla nahrána v koupelně jeho bytné, tam totiž měla piano ("Byla dost často v blázinci a vlastně cvok, ale milá").

Od narození ve vojenské nemocnici v Tidworthu až přes Harrow School, Letecké inženýrství, Královskou vojenskou akademii, The Houshould Cavalry, Kosovo, Buckinghamský palác až po nahrávací studio v Los Angeles .....
Jak se tedy James dostal odtamtud sem? Jedině Jamesův holič to s jistotou ví, ale je to tak, že buď to neřekne, nebo se James bude stříhat sám.

jedna fotka

27. listopadu 2006 v 20:23 | Ell |  James Blunt

klikni sem a napiš něco do návštěvní knihy

9. listopadu 2006 v 18:20 | Ell
Tak tady můžete psát svůj názor na tento blog.
Tak nečejte..........Do toho!
A´t je u co nejvíc komentářůůůů.

Pro začátek

9. listopadu 2006 v 18:18 | Ell
Ahojky!
Chtěla bych,abyste po své návštěvě něco napsali do této rubriky.
Můžete tu třeba nadávat na můj blog (ale nebude se zlobit když ho budete chválit = )
Prostě sem napište jakkýkoliv komentář na můj blog.
Paaaaaa
a mějte se hezky a zase přijďte